O nás

Spoločnosť IVAR CS, spol. s.r.o. bola založená ako malá obchodná firma v.r. 1992 s celkovým počtom 5 zamestnancov a s areálom na ploche 3 500 m2. V priebehu 24 rokov sa z tejto malej obchodnej firmy stala moderná dynamická obchodná spoločnosť, ktorá sa významným spôsobom podieľa na celkovom obrate vykurovacej a sanitárnej techniky v Českej a Slovenskej republike.

V súčasnej dobe sa radíme medzi najväčších dovozcov vykurovacej a sanitárnej techniky a sme reprezentantom obchodno-technického zastúpenia európskych firiem podnikajúcich v oblasti voda, kúrenie, plyn, filtrácia a úprava vody, čerpacia technika, solárna technika, tepelné čerpadlá, fancoily, klimatizácia a rekuperácia.

O spokojnosť našich zákazníkov sa stará viac ako 80 zamestnancov a tento počet vzhľadom k nárastu dopytu a rozširujúcej sa produktovej ponuke každým rokom narastá.

Sídlo spoločnosti je v Podhořanech u Kralup nad Vlatavou, z ktorého je garantovaná dostupnosť ponúkaných výrobkov. Vďaka skladovému areálu s rozlohou 50 000 m2 sme schopný okamžite reagovať na akúkoľvek dopyt trhu.

Našim prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka v poskytovaných službách a zaistenie vysokej kvality dodávaných produktov s dôrazom na splnenie najnáročnejších požiadaviek medzinárodných štandardov ISO 9001, ISO 14001 a Európskych noriem.

Spoločnosť IVAR CS, spol. s r.o. v rámci skvalitnenia organizačnej a technickej štruktúry zaviedla v priebehu roka 2000 systém riadenia a organizácie firmy podľa celosvetovej normy. Výsledkom tejto snahy bolo získanie záverečného certifikátu ISO 9001. Na konci roku 2003 firma prešla na novú normu a v súčasnej dobe je držiteľom certifikátu ISO 9001:2008 ISO 14001:2004

Chcete byť informovaný o aktuálnych školeniach? Odoberajte newsletter!

required